Dostawa

  1. Zamówione Towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adresem wskazanym przez Klienta w formularzu Zamówienia.
  2. Czas wysyłki Towarów jest oznaczony na stronach Sklepu internetowego HARMONIQUE i wynosi 48 godzin. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby dostawa Towaru nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. W przypadku niemożliwości dostawy Towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
  3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem: Kuriera DPD.
  4. W momencie przekazania Towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany w Zamówieniu.
  5. Klient może również odebrać zamówiony Towar osobiście w siedzibie HARMONIQUE. W przypadku odbioru osobistego kupujący nie ponosi kosztów dowozu Towaru.
  6. Koszty dostarczenia Towaru, które oprócz ceny za Towar ponosi Klient, są podawane na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamowienia.
  7. Koszt dostawy Towaru w przypadku wyboru płatności za pobraniem w całości pokrywa Klient.
  8. W momencie przyjęcia towaru Klient zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory Towar staje się własnością Klienta.