Harmonique

Czy kosmetyk może pomóc w odchudzaniu?

Wielkimi krokami zbliża się sylwester i karnawał, czyli ten okres w roku, kiedy wiele z kobiet poszukuje skutecznych i szybkich sposobów na odchudzanie. Warto jednak od razu zaznaczyć, że aby efektywnie, a przede wszystkim zdrowo zgubić kilogramy, należy to robić powoli. Nie wystarczą diety-cud stosowane na 48 godzin przed imprezą. Niemniej jednak są pewne czynniki, które przyspieszają bądź wspomagają proces chudnięcia. Należą do nich kosmetyki.

Czy kosmetyk odchudza?

Nie daj się zwieść reklamom i obietnicom producentów. Tak często reklamowane kremy i balsamy na odchudzanie nie sprawią, że nagle w obwodach ciała stracisz kilka centymetrów. Kosmetyki działają przede wszystkim na powierzchnię skóry, dlatego same w sobie nie prowadzą do spadku wagi. Co nie znaczy, że nie mogą w tym pomóc.

Jeśli jesteś właśnie na etapie odchudzania, sięgaj po kosmetyki, które zawierają składniki pozytywnie wpływające na kondycję Twojej skóry. Ujędrnią ją, nawilżą, sprawią, że stanie się gładsza i miła w dotyku. Takie mleczka i kremy zmniejszą również widoczność pomarańczowej skórki. Już takie działanie sprawi, że uda, brzuch czy ramiona będą wyglądały szczuplej oraz atrakcyjniej.

Kompleks Liporedux

Na etykietach kosmetyków szukaj także nazwy Liporedux. To miejscowy spalacz tkanki tłuszczowej, którego skuteczność opiera się na zawartości składników aktywnych: kofeiny, ketonów malin, forskoliny, oktopaminy. Liporedux likwiduje tłuszcz z okolicy bioder i ud, ujędrnia tkanki, pomaga w walce z uporczywym cellulitem. Systematyczne stosowanie kosmetyków z liporeduxem w połączeniu z ruchem oraz dietą da Ci upragnione efekty.

Nasze kosmetyki z kompleksem Liporedux:

Pamiętaj więc, że sam kosmetyk nie jest w stanie Cię odchudzić, ponieważ proces gubienia kilogramów jest złożony i powinien przebiegać po konsultacji ze specjalistą. Natomiast kosmetyki bogate w składniki dobre dla skóry pomogą Ci uzyskać wymarzone rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *